Z wykształcenia jestem magistrem Zarządzania oraz coachem kariery, z doświadczeniem w firmach międzynarodowych w branżach: telekomunikacja, farmacja, centra usług wspólnych. Rozumiem wyzwania świata korporacyjnego i jego pęd. Mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Irlandii, Szwecji i Polsce. Od zawsze interesował mnie człowiek, jego potrzeby, motywacje i cele. W życiu zawodowym dokonywałam zmian szukając “swojego miejsca”.

Podążałam za pracą, która połączyłaby moje umiejętności, zainteresowania, wartości i cechy osobowościowe w spójną całość, była źródłem satysfakcji i pozwoliłaby mi się w pełni realizować.

Moje poszukiwania trwały ponad 7 lat. W miejscu, w którym jestem dzisiaj odczuwam harmonię, radość, spokój i… po prostu bardzo lubię ten stan. Chętnie pomogę Ci zrealizować Twój Projekt Praca i przejść przez proces lub poszczególne jego etapy szybciej i skuteczniej.

Doceniam znaczenie równowagi i uważam, że praca jest jej istotnym elementem.

Przechodząc dwa razy przez proces zwolnień grupowych, w moje życie wdarł się chaos. Wykorzystałam ten czas na podsumowanie dotychczasowej drogi zawodowej oraz bilans moich zasobów i potencjału. Dzięki pracy nad rozwojem własnym, budowaniu nowych kompetencji, poznawaniu siebie i autorefleksji, pogłębianiu wrażliwości i odporności, zrozumiałam, że nawet trudne sytuacje zawodowe mogą być “katalizatorem zmian” i przynieść pomyślne rezultaty. Z moich doświadczeń zawodowych i osobistych oraz wieloletniej pracy z ludźmi w obszarze coachingu kariery powstał JOB PROJECT.

 

Nie odkładaj zmian na później. Zrób pierwszy krok, sięgnij po nową pracę!