O współpracy ze mną:

Szymon – Key Account Manager
Doceniam profesjonalizm z serdecznym podejściem do człowieka w biznesie. Do skorzystania z sesji z Magdą pokierowała mnie potrzeba zmiany i nurtujące poczucie, że tu gdzie jestem już nie chcę dłużej być. To wiedziałem na pewno ale nie miałem pojęcia gdzie indziej byłoby wystarczająco dobrze. Spotkania indywidualne pozwoliły mi zrobić dokładny przegląd moich zasobów, dostrzeć ich wartość i wygererować realne możliwości ich wykorzystania. To bardzo budująca świadomość, że nie trzeba zaczynać wszystkiego „od nowa”, wystarczy w towarzystwie specjalisty „zrobić transfer” swoich kompetencji w nowy ekscytujący obszar zawodowy. Polecam.
Szymon – Key Account Manager
Agnieszka – obecnie Specjalista ds. Usług zadowolona ze zrealizowanej zmiany zawodowej
Magda – to pełen profesjonalizmu coach i konsultant a jednocześnie miła i pełna ciepła osoba. Wspiera w każdym momencie procesu, motywuje i pokazuje kierunki do działania. Wydobywa z człowieka ukryte kompetencje oraz wzmacnia te już posiadane – wskazuje jak i gdzie je wykorzystać. Praca z Magdą to czysta przyjemność i poczucie, że osiągnie się coś co na początku było tylko mglistym marzeniem. Polecam Magdę jako coacha kariery.
Agnieszka – obecnie Specjalista ds. Usług zadowolona ze zrealizowanej zmiany zawodowej
Ewelina – Sprzedawca
Świetny specjalista, znający się na swojej pracy 🙂 Dzięki 3 spotkaniom z Panią Magdą, ponownie odzyskałam motywację do działania, poznałam swoje mocne i słabe strony oraz przygotowałam świetne cv, umożliwiajace zdobycie satysfakcjonującej pracy. Dziękuję jeszcze raz Pani Magdo za pomoc i cenne rady 😉 Zdecydowanie polecam !!!
Ewelina – Sprzedawca
Monika – Deputy Store Manager
Bardzo ciepła i wrażliwa osoba, jednocześnie konkretna i bardzo profesjonalna. Motywuje, podpowiada i wspiera w działaniu, daje pewność wyboru i zmienia niemożliwe w oczywiste. Zdecydowanie polecam. Pani Magdaleno, bardzo dziękuję!
Monika – Deputy Store Manager
Ania – Farmaceuta
Poszłam na jedno spotkanie które było objawieniem:) zastanawiałam się nad zmiana branży (całkowita zmiana) i szybko dzięki ogromniej wiedzy i doświadczeniu pani Magdy dotarłyśmy do odpowiedzi:) dziękuję
Ania – Farmaceuta
Marcin – Fotograf
Magda w jakiś magiczny sposób pomaga odnaleźć w sobie niewyczerpalne pokłady energii pochodzącej z jasnej strony mocy 🙂 Dziękuję za wsparcie oraz motywację do wyznaczania i osiągania celów. Zdecydowanie polecam coaching u Magdy – im wcześniej, tym lepiej.
Marcin – Fotograf
Anna – Specjalista ds Obsługi Klienta aktualnie Księgowa

“Zmieniłam z sukcesem pracę po więcej niż 10 latach i robię teraz to, co daje mi satysfakcję!! Wskazówki i prowadzenie coachingu bardzo pomocne i niezwykle użyteczne. Polecam pakiet sesji coachingowo-konsultingowych z Magdą. Mogłabym pisać i pisać… ale każdy zainteresowany profesjonalnym coachingiem niech sam sprawdzi jak coaching z Magdą wspaniale działa. Tak, mega, mega, mega mocno polecam!!!”

Anna – Specjalista ds Obsługi Klienta aktualnie Księgowa
Renata – Specjalista ds. Operacji B2P

Praca z Magdą to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm i niezwykle ciepłe usposobienie sprawiły, że trudny czas był bardziej kolorowy. Znakomite przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych i ogromna pomoc w redagowaniu dokumentów zaowocowały w znalezieniu nowej pracy po 4,5 miesiącach. Dziękuję Magdo!

Renata – Specjalista ds. Operacji B2P
Patryk – Kierownik Działu Technicznego

Pani Magdalena to profesjonalna, konkretna i bardzo sympatyczna osoba. Przedtem nie miałem do czynienia ani z doradztwem zawodowym ani coachingiem kariery – a tu proszę taka niespodzianka. Profesjonalnie napisane dokumenty aplikacyjne pod okiem Pani Magdy, przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych i całego procesu poszukiwania pracy, różne strategie aplikowania … efekt w postaci wymarzonego zatrudnienia przyszedł po 3 miesiącach intensywnej pracy. Bardzo dziękuję za rozplanowanie i zmotywowanie do działania! W rezultacie z przyjemnością polecam.

Patryk – Kierownik Działu Technicznego
Magda – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Magda jest osobą stworzoną do pracy z ludźmi, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie bez pracy i wiary we własne możliwości. Jako wieloletni, były już pracownik międzynarodowej korporacji miałam przyjemność przejść ten trudny czas prawie bezboleśnie dzięki motywacji, wsparciu, zaangażowaniu i serdeczności, którą Magda obdarzała mnie podczas każdego kontaktu. Najlepszym dowodem jej pracy jest mój sukces w postaci zatrudnienia a także doskonałe przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, które wielokrotnie było zauważane przez pracodawców i bardzo szybko poskutkowało znalezieniem wymarzonej pracy. Polecam każdemu szukającemu pracy współpracę z Magda, gdyż wskazówki i rady których udziela gwarantują nie tylko szybkie zatrudnienie, ale również podniesienie poczucia własnej wartości, które w tym trudnym czasie bywa mocno zaniżone.

Magda – Specjalista ds. Obsługi Klienta
Kasia – Administrator przyszły Health & Nutrition Specialist

Magda jest bardzo profesjonalna, ale też i ciepła, cierpliwa i wyrozumiała. Zgłosiłam się do niej w momencie dużego zagubienia zawodowego, przemęczenia wkładaniem energii w coś kompletnie wypalającego. Program coachingowo-szkoleniowy okazał się bardzo „oczyszczający”. Każde spotkanie on-line kierowało moje myśli na właściwe tory i pomogło uporządkować to, co wydawało się wielobiegunowym bezsensownym bałaganem. W rezultacie wiem po jaki nowy zawód sięgnę i wiem jak krok po kroku, to zrobię. Magda również doskonale motywuje i wspiera w działaniu. Dziękuję Magdo i gorąco polecam!

Kasia – Administrator przyszły Health & Nutrition Specialist
Aleksandra – Specjalista ds księgowości aktualnie Specjalista ds procesów
I co teraz? Jak wrócić do pracy po przerwie? Te pytania krążyły po mojej głowie już od kilku miesięcy. Po urodzeniu dziecka czułam, że jestem bardzo szczęśliwa. Nadal jestem ale od kiedy mój skarb skończył 3 lata i szykujemy się do przedszkola czuję i mam ochotę wrócić do pracy. Zdecydowałam się na program coachingowo-szkoleniowy z testem psychometrycznym i rozplanowaniem działania, ponieważ lubię działać konkretnie i z sensem. To był strzał w dziesiątkę!! Polecam każdemu kto miał przerwę zawodową albo chce poznać siebie lepiej i tą wiedzę efektywnie wykorzystać w nowej pracy!!
Aleksandra – Specjalista ds księgowości aktualnie Specjalista ds procesów

Więcej referencji znajdziesz na stronie